Konsultacje

Zapraszam na konsultacje psychologiczne, seksuologiczne indywidualne oraz partnerskie. Aktualnie pracuje tylko online.

W trakcie spotkań najważniejszy jest dla mnie wzajemny szacunek i wspólne szukanie drogi ku rozwiązaniu problemów. Stosuje głównie techniki terapii poznawczo – behawioralnej i terapii schematu łącząc je z innymi nurtami terapeutycznymi. Najważniejsze jednak jest dla mnie w pierwszej kolejności zrozumienie zgłaszanych trudności, a dopiero później dostosowanie metod spełniających indywidualne potrzeby klienta.

Wizytę możesz umówić bezpośrednio ze mną klikając w zakładkę kontakt.

Zakres pomocy

Psychologia

Depresja
Zaburzenia lękowe
Trudności w relacjach rodzinnych
Trudności w relacjach partnerskich
Trudności w relacjach społecznych
Niskie poczucie własnej wartości
Komunikacja
Asertywność
Brak satysfakcji w życiu
Trudności natury emocjonalnej
Brak motywacji do działania
Radzenie sobie ze stresem
Psychoedukacja
Zachowania kompulsywne
Perfekcjonizm
Pracoholizm

Seksuologia

Brak lub utrata potrzeb seksualnych
Brak przyjemności z seksu
Awersja seksualna
Zaburzenia orgazmu
Ból podczas stosunku
Pochwica
Zaburzenia erekcji
Przedwczesny wytrysk
Opóźniony wytrysk
Kompulsywne zachowania seksualne

Preferencje seksualne
Brak reakcji genitalnej u kobiet
Problemy osób LGBT+
Brak znajomości swoich potrzeb seksualnych
Eksploracja swojej seksualności
Edukacja seksualna

Umów wizytę

Cennik

Konsultacja psychologiczna indywidualna 50 minut – 280 zł
Konsultacja seksuologiczna indywidualna 50 minut – 280 zł

Forma

Online
Wideo spotkanie przez wybrany komunikator.

Opinie o mnie

Maja jest bardzo ciepla osoba przed ktora nie mialam problemu sie otworzyc. Bardzo trafnie ocenia sytuacje. Materialy ktore otrzymywalam po sesji byly bardzo pomocne I nadal z nich korzystam pomimo zakonczonej terapi. Pozdrawiam serdecznie I bardzo dziekuje za wszystko.

Ola

Pani Maja bardzo mi pomogła. Po pierwszej wizycie byłam bardzo zadowolona i dzięki niej jestem spokojniejsza. Pokierowała mnie co mam robić. Mój związek znowu nabiera sensu i na nowo cieszę się z życia.

Pacjent

Pierwsza wizyta należy do bardzo udanych! Dostałam jasne wskazówki i materiały do ćwiczeń. Wiem teraz na czym polega mój problem i co zrobić żeby sobie z nim poradzić. W razie potrzeby z pewnością wrócę do gabinetu Pani Mai.

OJ

Była to moja pierwsza konsultacja tego typu, dzięki atmosferze w gabinecie udało mi się otworzyć i przekazać wszystko, co mnie dreczylo. Pani Maja uważnie słucha, zaproponowała różne rozwiązania. Patrzy na problem z różnych stron a nie tylko pod jednym kątem. Jestem zadowolona z wizyty, polecam Pania serdecznie.

Malyotik

Świetna terapeutka, niesamowicie pomocna, zaangażowana, elastyczna. Świetna komunikacja, trwała pomoc w dużym przekroju problemów. 11/10

Basia
Więcej na ZnanyLekarz.pl

Instagramrozwiaz.mnie

Najnowsze na blogu

Terapia Schematów – skąd się wzięła i o co w niej chodzi?

Skąd się wzięła Terapia Schematów? Terapia schematów jest jednym z najnowszych podejść terapeutycznych, którego twórcą jest Jeffrey Young. Young zaczynał jako terapeuta humanistyczny, jednak był sfrustrowany bierną postawą terapeuty w tym nurcie i brakiem wyraźniejszej struktury. Następnie w trakcie rozwoju swojej kariery Young trafił na terapię poznawczo – behawioralna i był zachwycony tym, że to […]

Czytaj więcej

Do kogo skierowana jest Terapia Schematów?

Terapia schematów skierowana jest głównie do osób, które doświadczają ciągle powtarzających się problemów w swoim życiu. Tutaj możecie przeczytać jak powstała terapia schematów i o co w niej chodzi. Krótko przypomnę co to jest schemat: To zbiór myśli i przekonań dotyczących siebie, relacji z innymi i świata ( np.: „Jestem niewartościowa”, „Ludzie mnie zostawią”, „Świat […]

Czytaj więcej
Więcej wpisów